Spuštěny internetové obchody Toyota Material Handling

Spuštěny internetové obchody Toyota Material Handling

Pro společnost Toyota Material Handling jsem zpracoval internetový obchod nové generace. Specialista internetového marketingu Radek Vytiska a Web Development Manager pro centrální Evropu Josef Piska si vybrali pro online prodej platformu Magento. Důvodem byla maximální flexibilita řešení, nulové náklady na pořízení licencí a podpory aplikace (u zvolené Community Edition) a především pak enterprise funkčnost a možnost dalšího rozvoje.

V rámci projektu se řešilo ideální nastavení produktového katalogu – od kategorizace, přes atributy a jejich sady pro jednotlivé typy produktů až po import finálních produktů do eshopu z formátovaného textu CSV. Většina produktů je nastavitelných a proto bylo použito i několik pokročilých modulů pro práci s konfigurovatelnými produkty – hlavní funkčnost řeší modul BCP (Better Configurable Products). Design eshop byl navržen v grafickém studiu a práce Open Mage spočívala v nařezání a nakódování Magento šablony z PSD podkladů.

Velká část prací byla spojena s potřebou B2B prodeje – tj. implementace údajů jako jsou IČ a DIČ, firemní zápisy a slevy na katalog zboží pro firemní zákazníky. Stejná platforma byla nasazena klonem českého eshopu i na Slovensko, což výrazně šetří korporátní prostředky. Oba eshopy si můžete nyní prohlédnout na URL:

www.Toyota-Eshop.cz

www.Toyota-Eshop.sk