Site Overlay

SMS marketing

Krátké zprávy na mobil přímo z Vašeho eshopu. Využijte fakt, že mobilní telefon mají lidé vždy po ruce.

Transakční SMS

SMS potvrzující novou objednávku, informující o změně stavu objednávky či doručení zásilky. SMS potvrzení registrace nového zákazníka, B2B či provizního partnera. To vše je možné automatizovat a nastavit tak, aby byli Vaši zákazníci a partneři v obraze.

Technické řešení je hotové pro mnohé programovací jazyky i open source ecommerce platformy. Dá se však využít třeba i jednoduchého řešení Email > SMS.

Kampaňové SMS

Máte databázi zákazníků a rádi byste je oslovili SMS kampaní? Takovou, kdy odesílatelem SMS je název či doména Vašeho eshopu? Takovou, kterou oslovíte personalizovaně vč. skloňovaného jména zákazníka? Zkuste SMS marketing.

Do SMS zprávy lze vložit odkaz na Váš eshop a dokonce i UTM kódy pro trackování v Google Analytics. Ať už jde o výprodej, slevovou akci nebo kampaň zaměřenou na cross sell jen určitému segmentu zákazníků, SMS je správnou volbou. Má vyšší míru prokliku oproti emailu a nemusíte řešit zákonný souhlas jako u emailu.

Navíc technické řešení SMS marketingu nemusí být vázané na Vaši eshopovou platformu. Stačí si zákazníky vyexportovat, trochu upravit a naimportovat do SMS brány.