Site Overlay

Datové integrace

Zaměřuji se dlouhodobě na datovou integraci Shoptetu se systémy třetích stran, které zatím nemají své doplňky v Marketplace. Ať už půjde o marketingový či trackovací nástroj, online tržiště či zbožový srovnávač, velkoobchodní feed dodavatele zboží nebo skladový systém Vaší společnosti.

Z nekompatibilního datového formátu s produktovým katalogem udělám formát validní pro import do Shoptetu. Zdánlivě neslučitelné systémy propojím tak, aby bylo maximum výměny informací řešeno na straně technické automatizace. Může jít o export objednávek pro nepodporované účetní systémy, import produktů z dropshippingu nebo synchronizaci skladových zásob s velkoobchodním partnerem.

Pokud máte „na stole“ XML feed, CSV či Excel sheet, se který si nevíte rady, neváhejte se na mne obrátit. Ačkoliv se věnuji online marketingu, mám za sebou 10 let zkušeností s programováním v PHP a velmi dobře se orientuji v databázích, strukturovaných datových formátech, XML transformacích a komunikaci / výměně dat mezi systémy.

Z dob práce v IT oddělení bankovního prostředí si nesu zodpovědnost a důraz na bezpečnost webových aplikací, které tvořím. Zkušenosti z digitálního marketingu mi zase umožňují dostat do datových integrací přidanou hodnotu v podobě marketingových vylepšení (pohledem SEO konzultanta, copywritera) a prodejních fíglů (pricing a konkurenceschopnost ve srovnávačích zboží apod.).