Site Overlay

Přechod na Shoptet

Převod dat do Shoptetu

Máte už existující eshop a nejste spokojeni s jeho fungováním, možnostmi, technickým řešením, nákladným rozvojem nebo čímkoliv dalším a rozhodujete se pro šablonový eshop na Shoptetu? Pak jste zde na správném místě. Jsem ecommerce konzultant na volné noze a tvorbě eshopů se profesně na denní bázi věnuji už více než 8 let.

Rád Vám pomohu s převodem dat stávajícího eshopu do prostředí Shoptetu. Převedu produktový katalog včetně kategorií, variant produktů, obrázků, parametrických atributů, souvisejících produktů a třeba i souborů s manuály či návody. Stejně tak pomohu přenést Vaše stávající zákazníky, zákaznické skupiny, odběratele newsletteru či další běžná nastavení jako jsou daně, velkoobchodní slevy a marketingové konfigurace (třeba měřící kódy pro konverze).

Platformy eshopů pro převod na Shoptet, se kterými mám zkušenosti

V minulosti jsem programoval eshopy na Magentu, ale orientuji se dobře i v dalších open source řešeních jako je Prestashop, Open Cart nebo WooCommerce. Zkušenosti mám také z konkurečních pronajímaných platforem jako je Eshop Rychle, Webareal nebo Zoner InShop.

K ostatním platformám jsem schopen dostudovat potřebnou část dokumentace a získat z nich strojově data pomocí exportů a feedů také. Tímto způsobem jsem převáděl např. eshop HGM z řešení na míru od Ant Studia. Neváhejte se mi ozvat i v případě, kdy máte zcela uzavřené řešení eshopu. S nějakým kompromisem lze přejít na Shoptet prakticky z čehokoliv.