Site Overlay

Shoptet školení

Na Shoptetu již běží 20 tisíc eshopů a jejich provozovatelé mnohdy tápou, nerozumí nebo prostě jen potřebují na začátku projít možnosti a nastavení eshopu s někým, kdo se v rozhraní Shoptetu pohybuje dnes a denně.

Distanční školení Shoptetu

Jsem připraven zajistit školení práce s administrací Shoptetu. Základní zhruba půldenní zaškolení distanční formou přes Skype či Google Hangouts (sdílená obrazovka a online hovor) u mě vychází na 3 000 Kč. V tomto školení si projdeme všechny zásadní záložky administrace eshopu a předám Vám i nějaké tipy a triky kolem marketingu.

Je možné domluvit si také specializovaná školení konkrétní problematiky, části administrace nebo správy vybrané entity v eshopu. S ohledem na přípravu, související komunikaci a celkový čas věnovaný školení + určité podpoře zákazníka po zaškolení však i ta kratší školení nevychází nikterak výrazně levněji.

Osobní školení Shoptetu u zákazníka

Druhou možností je školení v sídle Vaší firmy – přímo u provozovatele eshopu. Tam jsou ceny navýšené o náklady na dopravu (pohonné hmoty a čas strávený na cestě). Je potřeba domluvit si termín, stěžejní témata školení (každého trápí trochu něco jiného) a další detaily.

  • Školení Shoptetu u zákazníka vychází na 6 000 Kč.

O školiteli

Školím přímo já – tedy certifikovaný stříbrný partner Shoptetu Stanislav Puffler – ecommerce konzultant s více než 8 lety praxe v oblasti prodeje na internetu.