Site Overlay
Open Mage na Social Sins #5

Social Sins #5 – Social commerce

Díky mému blogu o ecommerce na Lupa.cz si mě našla pražská agentura Swimming Pool zaměřena na marketing na sociálních sítích a oslovila mne, zda bych mohl jako host vystoupit se svými poznatky a zkušenostmi z oblasti prodeje na internetu na jejich akci Social Sins. Pátý díl této pravidelné akce měl být zaměřen na scommerce / social commerce – tedy spojení sociálních médií a prodeje na internetu. Ačkoliv jsem spíš pisálek než kecálek, rád jsem pozvání přijmul.

Akce se konala 29. června od 9 hodin jako business snídaně v prostorách pražské kavárny Parlor Café (Karlín), kde mají mimochodem vynikající specialitu – zmrzlinové cookie sandwiche. Podklady k prezentaci, která je hlavně dílem Báry Votrubové ze Swimming Pool, si můžete stáhnout na Slideshare. Prezentace byla myslím velmi inspirativní, praktická a přitom nikterak „nízkoúrovňová“, takže snad i pochopitelná pro kohokoliv, kdo téma nezná až tak do hloubky. Děkuji Swimming Pool za pozvání na příjemnou neformální akci, kde jsem snad – byť trochu potichu 🙂 – předal nějaké své knowhow.

Author: Stanislav Puffler, DiS.

Vývojář webových aplikací v objektově orientovaném PHP, Javě, JSP, ASP, kódování v (X)HTML, CSS a JavaScriptu. Propagátor open source software - především eCommerce platformy Magento a publikačního systému WordPress. Specialista na internetový marketing (SEO, PPC, copywriting) a správu informačních a hlasových systémů. Příležitostný hudební skladatel a zvukový experimentátor.