Site Overlay

Tvorba eshopu

Vytvořím Váš nový eshop na platformě Shoptet na klíč od A do Z. Od nastavení daní a daňových dokladů, přes produktový katalog až po design internetového obchodu. Vy víte nejlépe co chcete a jak to na internetu dobře prodat. Já se postarám o rutinní práci přípravy eshopu.

Jako certifikovaný stříbrný partner Shoptetu jsem v obraze a sleduji veškeré dění a novinky kolem Shoptetu. Dokumentaci mám nastudovanou od A do Z a praktické zkušenosti jsem nasbíral už na pár desítkách internetových projektů. Od roku 2019 se věnuji výhradně platformě Shoptet, protože mě přesvědčila o svých kvalitách a pozici jedničky na českém trhu.

Stanislav Puffler je stříbrným partnerem Shoptetu s certifikací
Jsem certifikovaný stříbrný Shoptet partner

Už 10 let se plně věnuji oblasti ecommerce. Postavil jsem desítky eshopů na platformě Magento a poslední dva roky mnoho obchodů na Shoptetu. V minulosti jsem pracoval pro značky jako TV Nova, Toyota Material Handling, HARTMANN RICO či iDNES. Dnes se zaměřuji především na menší a střední eshopy se silnou ambicí k růstu.

Z jedné perspektivy univerzální voják digitálního marketingu, z druhé strany „holka pro všechno“ – umím programovat a kódovat, jsem psavec a copywriter, denně se věnuji online marketingu a není mi cizí ani design, typografie nebo třeba legislativa platná na českém a evropském internetu. SEO, PPC, UX, CRO, webová analytika, A/B testování nebo srovnávače zboží, s tím vším Vám pomohu.