Site Overlay

Meet Magento CZ 2016

Meet Magento CZ 2016
Meet Magento CZ 2016

31.3.2016 se dostala proslulá ecommerce konference světového formátu Meet Magento konečně i do ČR. Konference proběhla 31. března 2016 v pražském Orea hotelu Pyramida (Bělohorská 24). Mezi hlavními řečníky vystoupil proslulý Magento evangelista Ben Marks, ecommerce psycholog a specialista na konverzní optimalizaci online prodeje Guido Jansen nebo Alexander Stelmakh zakladatel softwarové firmy Amasty tvořící Magento moduly TOP kvality.

Z českých speakerů jste mohli vidět zástupce firem Artio, Lundegaard nebo mne za Open Mage. Moje přednáška byla o optimalizaci konverzního poměru internetových obchodů s konkrétními příklady na řešení v Magentu. Prezentaci v PDF si můžete stáhnout zdarma.

Stanislav Puffler (OPEN MAGE) na Meet Magento CZ 2016
Stanislav Puffler (OPEN MAGE) na Meet Magento CZ 2016

Author: Stanislav Puffler, DiS.

Vývojář webových aplikací v objektově orientovaném PHP, Javě, JSP, ASP, kódování v (X)HTML, CSS a JavaScriptu. Propagátor open source software - především eCommerce platformy Magento a publikačního systému WordPress. Specialista na internetový marketing (SEO, PPC, copywriting) a správu informačních a hlasových systémů. Příležitostný hudební skladatel a zvukový experimentátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *