Site Overlay

Sociální sítě

Sociální sítě a sociální média jsou především díky fenoménu Facebook v kurzu a tento trend s sebou přináší mnohé výhody a možnosti pro online marketéry. Umožní Vám propagovat Vaše služby a zboží tisícům potenciálním zákazníků v rámci stávajícího marketingového mixu na internetu. Nebýt na sociálních sítích už je dnes jako nebýt na internetu vůbec. Dříve stačilo mít web, být online. Dnes už je samotný web málo a je potřeba stále přivádět další a další návštěvníky, které by mohlo Vaše portfólio zaujmout. V čem Vám v tomto směru může pomoci Open Mage?

Prezentace na sociální síti

Ať už půjde o firemní stránku na Facebooku, firemní profil na LinkedIn nebo Twitter účet – s tím vším Vám mohu pomoci. Gró služeb Open Mage jsou internetové obchody a platforma Shoptet. Většina služeb pro sociální sítě je tak často velmi úzce spjata právě s eshopy běžícími na Shoptetu.

  • Integrace Shoptetu s Facebookem, Instagramem, Twitterem či Pinterestem. Pomohu Vám rozjet Facebook obchod.
  • Facebook reklama pomocí Facebook Ads – výkonnostní s cílem co nejvíce prodat nebo pro zajištění povědomí o značce, novém produktu, na podporu Vaší image nebo právě pořádané soutěže o hodnotné ceny.
  • Vytvoření a propojení Facebook stránky s Vaším eshopem pomocí Like Box nebo dalších nástrojů jako je To se mi líbí.
  • Propojení YouTube kanálu s eshopem a propagace pomocí videoreklam na YouTube.
  • Celková image eshopu na sociálních sítích a jejich propojení v konzistentní komunikaci.