Kódování

Jakožto specialista na internetový obchod Magento, nabízí Open Mage kompletní a profesionální služby nasazení dodaného grafického návrhu v PSD nebo (X)HTML šablony včetně implementace souvisejících rozšíření v podobě volně dostupných a placených modulů nebo vlastní silou vyvíjených Magento modul na bází PHP / Zend Framework na míru.

Kódování pro Magento

K nasazení šablon jsou využity standardní postupy s ohledem na best practise – je reflektována architektura a filozofie vývoje v Magento. Respektován je MVC design, hierarchie šablon ve složce /skin stejně jako standardní umístění javascriptových knihoven v /js a podobně. Nestane se, že by po nás další Magento programátor nebo Magento kodér musel hledat věci jinde, než by je čekal. Pro rozvržení webu jsou použity definice struktur ve formátu XML ve složce layoutů.

Cena kódování pro Magento

Standardní sazba kódování pro Magento je 450,- Kč na hodinu, což je na českém trhu zcela bezkonkurenční cena. Dle domluvy je možné nakódovat celý eshop nebo třeba design jen pro vybraný modul, jež nově instalujete. Cena kompletního kódování závisí na počtu stránek, pro které je zpracován grafický návrh – nicméně specifické (méně známé a používané podstránky) je možné po dohodě nakódovat s ohledem na grafický návrh domovské stránky a karty produktu v internetovém obchodě.