Konzultace

Zkušenosti Open Mage na poli nasazení, vývoje, redesignu a úpravách internetových obchodů postavených na platformě Magento sahají do roku 2009, kdy byla na světě verze 1.3. Od té doby jsem strávil s Magentem spousty času profesně i ze zájmu o tuto unikátní webovou aplikaci licencovanou jako open source. Open Mage může nabídnout široké spektrum praxí ověřených řešení souvisejících s designem i funkčností Magento.

Potřebujete nasadit do určité CMS stránky specifický design s obrázkovou galerií a neotřelým Lightboxem? Chcete zobrazovat jen některé položky menu nebo horních systémových odkazů? Nelíbí se Vám, že Magento zobrazuje v pokladně první krok, ačkoliv neposkytujete uživatelům registraci? Chcete automaticky reindexovat rozsáhlý katalog produktů a nevíte jak? Výkon Vašeho eshopu pokulhává a Vás už nenapádá co vylepšit, aby se výkon bez dalších investic do hostingu a hardware zlepšil? Obraťte se bez váhání na mne a nebudete litovat.

Jsem spolehlivý Magento programátor. Platformu pro eCommerce jsem vybíral nejen s rozmyslem a důrazem technickou stránku věci, ale také s ohledem na širokou komunitu, dostupnou dokumentaci a kvalitní zázemí v lokalizaci a možnostech nasazení v českém prostředí. Kontinuita vývoje platformy Magento je díky velkému týmu vývojářů a aktuální klíčové pozici systému v novém projektu X.Commerce společnosti eBay zaručena.

Ušetřete si spoustu starostí, které už potrápily nemálo lidí před Vámi.

Úpravy a změny funkčnosti

Pokud se snažíte nasadit Magento pro své potřeby svépomocí, můžete se zaseknout na určité funkcionalitě nebo úpravě, kterou jste od eshopu očekávali a Magento danou problematiku řeší jinak. Stejně tak se můžete potýkat s konkrétnímy problémy v rámci nasazení Magento – ať už půjde o počeštění, práva souborů po instalaci, konfigurace hostingu nebo výkonové potíže s novým eshopem. Ve všech podobných případech můžete ušetřit mnoho času. Stačí přenechat podobné práce někomu, kdo si je rád „užije“ za Vás.