Konzultace

Zkušenosti Open Mage na poli nasazení, vývoje, redesignu a úpravách internetových obchodů postavených na platformě Magento sahají do roku 2009, kdy byla na světě verze 1.3. Od té doby jsem strávil s Magentem spousty času profesně i ze zájmu o tuto unikátní webovou aplikaci licencovanou jako open source. Open Mage může nabídnout široké spektrum praxí ověřených řešení souvisejících s designem, funkčností i marketingem kolem Magento eshopů.

Chcete zlepšit důvěryhodnost Vašeho eshopu? Rádi byste usnadnili zákazníkům proces nákupu a zvýšit poměr těch, kteří v eshopu nakoupí? Potřebujete propojit shop se skladovým hospodářstvím a nikomu se do toho nechce? Výkon Vašeho eshopu pokulhává a Vás už nenapádá co vylepšit, aby se výkon bez dalších investic do hostingu a hardware zlepšil? Už roky fungujete na staré verzi Magenta a rádi byste se posunuli dál? Děsíte se přechodu na responzivní šablonu nebo nasazení HTTPS? Obraťte se bez váhání na mne a nebudete litovat.

Jsem spolehlivý Magento programátor. Platformu pro eCommerce jsem vybíral nejen s rozmyslem a důrazem technickou stránku věci, ale také s ohledem na širokou komunitu, dostupnou dokumentaci a kvalitní zázemí v lokalizaci a možnostech nasazení v českém prostředí. Kontinuita vývoje platformy Magento je díky velkému týmu vývojářů a aktuální klíčové pozici systému v novém projektu X.Commerce společnosti eBay zaručena. V ČR je mnoho firem úzce zaměřených právě na Magento, několik Magento friendly digitálních agentur a dokonce i pár freelancerů, které Magento prakticky dnes a denně živí.

Jsem připraven s Vámi konzultovat výkonové, technické i marketingové potíže eshopu. Analyzovat možnosti propojení se systémy třetích strany. Optimalizovat eshop pro vyhledávače nebo srovnávače zboží. Dokážu Vám poradit, zda je pro Vás Magento tím pravým řešením a pokud tomu tak není, nebudu Vám lhát o opaku. Dokážu porovnat různá řešení, srovnávat nasazení těchto řešení a pomoci Vám vybrat to pravé ořechové.

Ušetřete si spoustu starostí, které už potrápily nemálo lidí před Vámi.

Úpravy a změny funkčnosti

Pokud se snažíte nasadit Magento pro své potřeby svépomocí, můžete se zaseknout na určité funkcionalitě nebo úpravě, kterou jste od eshopu očekávali a Magento danou problematiku řeší jinak. Stejně tak se můžete potýkat s konkrétnímy problémy v rámci nasazení Magento eshopu – ať už půjde o počeštění, práva souborů po instalaci, konfigurace hostingu nebo výkonové potíže s novým eshopem. Ve všech podobných případech můžete ušetřit mnoho času. Stačí přenechat podobné práce někomu, kdo si je rád „užije“ za Vás.