Site Overlay

Vývoj Magento modulů

UPOZORNĚNÍ: Čtete zastaralý obsah. Od roku 2020 se již věnuji výhradně platformě Shoptet a pro Magento poskytuji prakticky jedinou službu a tou je převod Magento eshopu do Shoptetu.

Více než 7 let zkušeností s platformou Magento, desítky instalací eshopu a úprav na míru potřebám zákazníků, stovky přečtených tutoriálů / článků / blogů … Jsem schopen zajistit pro Váš internetový obchod potřebná rozšíření a to vždy cestou nejnižších nákladů a rozumných investic. Pokud již extenze – splňující většinu Vašich očekávání – existuje, navrhnu její úpravy, doladění a případně počeštění.

Pokud pro Váš záměr existují hotové moduly pro český trh, zajistím pro Vás zakoupení / instalaci / konfiguraci modulu a případně dostylování a drobné doladění tak, aby modul graficky pěkně zapadl do konceptu Vašeho eshopu a podtrnul Vaši grafickou identitu. Pokud však takové rozšíření v ČR ani v zahraničí neexistuje, je možné naprogramovat modul od základů zcela nový.

Moduly jsou vyvíjeny tradičně v PHP/MySQL s využitím interních knihoven Magento Commerce (tedy za pomoci Zend Frameworku, javascriptových knihoven Prototype a ScriptAculous) a následováním best practise doporučení pro rozšiřování a změnu funkcionality internetových obchodů na platformě Magento. Je možné připravit balíček pro Magento Connect, stejně jako instalační balík pro nasazení přes Composer a GIT.

Možná Vám stačí už hotový modul

V mnoha případech stačí najít pro svou funkcionalitu nebo potřebu modul, který už ve většině případů existuje. Pak už je to jen o instalaci, konfiguraci modulu a jeho příp. drobné customizaci nebo překladu do češtiny. I s tím jsem Vám schopen pomoci a ušetřit nemalé náklady na vývoj modulu od nuly. Vřele doporučuji rozšíření pro Magento od Amasty (Magento Bronze Industry Partner, certifikovaní Magento vývojáři, kteří se také pyšní certifikací Magento Connect Enterprise Developer).

České moduly pro Magento

Z českých modulů mohu vřele doporučit rozšíření od Nostress Commerce nebo Artio. Velmi používané jsou např. tyto moduly: