Magento

Magento je nerychleji rostoucí eCommerce platformou na světě. Jeho vývoj stojí na bázi open source, což umožňuje široké vývojářské veřejnosti snadnou orientaci a maximální přehled při rozvoji tohoto unikátního systému pro online prodej. Základem pro vývoj v Magento je rámec Zend Framework nad objektově orientovaným PHP – architektonicky skvěle promyšlený software, který dbá na ty nejlepší vývojářské techniky ověřené lety praxe.

Řešení využívá moderní javascriptové knihovny Prototype a Scriptaculous pro interaktivní spojení klientského webového prohlížeče se serverovými skripty pomocí komunikace JavaScriptu v internetovém prohlížeči výměnou XML dat se serverovými skripty pomocí AJAXu. Moderní databázový návrh a následování best practise v oblasti vývoje staví Magento do pozice enterprise software. Jinou platformu srovnatelných kvalit nenajdete – i proto používá Open Mage internetový obchod Magento!

Open Mage se specializuje na otevřené ecommerce řešení Magento

Magento představuje stěžejní platformu a rámec technologií, které jsou doménou působnosti Open Mage. Nadšení, zkušenosti a vztah k tomuto open source eshopu jsou základem kvality práce odvedené na jakýchkoliv projektech s Magentem souvisejícími. O kvalitách platformy, kterou vyvíjí na 150 amerických programátorů pod značkou Magento Inc. (dříve společnost Varien) a jež se díky podílovému vstupu společností eBay v nynější době stává fundamentální komponentou největšího eCommerce řešení na světe pod titulem X.Commerce, je Open Mage stoprocentně přesvědčeno.

Služby související s platformou Magento

Open Mage působí v rámci ČR jako jeden z mála nezávislých konzultantů, specialistů a implementátorů tohoto vynikajícího eCommerce řešení. Kromě běžných služeb jako jsou kódování šablon pro Magento, úpravy designu (rozvrstvení a stylování), instalace modulů, nastavení aplikace a podobně, nabízíme i pokročilé analýzy výkonu a následné optimalizace, návrhy komplexních řešení postavených na této platformě, vývoj drobných modulů nebo úpravy těch stávajících. Open Mage je Magento programátor, Magento kodér a Magento architekt v jedné osobě – spolehlivý, dochvilný a cenově dostupný expert na platformu Magento Commerce.

Magento hosting

Pro platformu Magento doporučuji optimalizovaný aplikační hosting, který je pro běh této náročnější ecommerce platformy dostatečně dimenzován.  Pokud chcete ušetřit, do určitého počtu produktů a návštěvnosti s rozumným počtem rozšiřujících modulů lze Magento provozovat velmi dobře i na sdíleném webhostingu – na několika projektech jsem ověřil velmi dobrou funkčnost i na C4. Více o hostingu pro Magento se dočtete na samostatné stránce.

Vyvarujte se šetření financí na hostingu svého eshopu – je to základ pro Váš úspěch v prodeji na internetu. Rád Vám poskytnu konzultace k hostingu, modulům a parametrům PHP i MySQL, dimenzování VPS i dedikovaných serverů na platformě Linux a dalším souvisejícím tématům.