Site Overlay

Magento do Money S3

UPOZORNĚNÍ: Čtete zastaralý obsah. Od roku 2020 se již věnuji výhradně platformě Shoptet a pro Magento poskytuji prakticky jedinou službu a tou je převod Magento eshopu do Shoptetu. Mimochodem Shoptet je pro integraci s Money S3 připraven výrazně lépe než Magento.

Magento lze integrovat s mnoha účetními systémy. Kromě Pohody jej lze celkem levně propojit i s Money S3 od Cígler software. Osobně pro to používám modul B2Sync od ostravské firmy Artio. Modul je jednoduchý, levný a lze jej snadno upravit na míru potřebám daného eshopu. Jde o můstek, který exportuje objednávky včetně zákaznických dat a faktury do XML pro Money S3. Umí i Money S4, ale jen na úrovni faktur (už ne objednávky).

Výstupy modulu B2Sync jsem schopen do značné míry upravit potřebám Vašeho online obchodu a konkrétním nastavením účetního systému. Pomohu i s nastavením CRON úloh pro zajištění automatizovaných exportů nebo úprav hotových XML souborů. Jinak probíhá export pomocí observeru automaticky po vytvoření dané entity (objednávka, faktura). Případně jej lze zprocesovat i ručně v rozhraní administrace Magenta.

Mám praktické zkušenosti s exporty faktur a objednávek i synchronizací skladových zásob i pro účetní systém Premier.