Magento do Pohody

Mnoho zákazníků řeší propojení Magento eshopů s účetním systémem Stormware Pohoda. Na trhu je několik firem, které se tímto zabývají. Existují můstky, komplexní integrace na míru nebo prosté moduly, které si nastavíte podle svého.

Pokud si vystačíte s přenosem objednávek (vč. kompletních dat o zákaznících) a faktur jednostraně z Magenta do Pohody, pak Vám mohu doporučit modul B2Sync od ostravské firmy Artio, která má kromě tohoto modulu v nabídce mnoho dalších specializovaných rozšíření Magenta pro český trh i EU. Stojí za to jmenovat platební brány (platby kartou přes GBWebPay nebo univerzální platební brána GoPay), Poštomat nebo možnost ověření správnosti DIČ zadaného zákazníkem v rámci checkoutu.

S nasazením modulu B2Sync mám bohaté zkušenosti a jsem schopen Vám s ním pomoci. Nasazen je např. na eshopu Missy.cz a jeho provozovatelka je s ním plně spokojena. Mohu Vám pomoci i s nasazením jiných řešení nebo custom exportem XML dle Vašich potřeb. Mimochodem, B2Sync umí i napojení Magenta do účetních systémů Money S3 (s eshop konektorem dokonce vč. stavu skladových zásob z účta do eshopu) a Money S4 (pouze faktury).

Aktuálně mám praktické zkušenosti s exporty faktur a objednávek i synchronizací skladových zásob i pro účetní systém Premier.